Március 12-én Számely-Nagy Rebeka (Hárfa osztály) az Országos Ritmikus Gimnasztika Diákolimpián VSK2./II. kategóriában a karikagyakorlatával 4. helyen végzett.

Gratulálunk a szép eredményhez!