Gondviseléssel teli, eseménydús tanévet hagytunk magunk mögött. Iskolánk közössége idén is a Szent Mihály-templomban gyűlt össze, hogy a hagyományos Te Deum keretében adjon hálát az elmúlt tanévért, a megszerzett tudásért és a közösen megélt pillanatokért. Az idei évzáró szertartás azonban jóval több volt, mint a nyári szünet kezdete: egy korszak lezárulásának és egy új időszak kezdetének is tanúi lehettünk.

Az ünnepség legmeghatóbb percei kétségkívül a leköszönő Deézsiné Telek Ágnes igazgatónőnk búcsúztatásához fűződtek. A diákok énekkel köszönték meg azt a rengeteg áldozatos munkát, a szeretetet és odaadást, amellyel nyolc éven t vezette intézményünket.

A hálaadás után a jövő felé fordítottuk tekintetünket, a leköszönő igazgatónő képletesen átadta a stafétát utódjának: átnyújtotta az iskola Alapító Okiratát az új főigazgatónak, Csontóné Kereszti Edinának.

A szertartás végén a diákjaink hivatalosan is megkezdhették a jól megérdemelt nyári pihenést. A pedagógusok minden diák számára az érdemjegyeken túl személes Növelgető, Léptető, Növelő és Röptető gondolatokat, bátorító mondatokat írtak, az Organikus Pedagógia jegyében.

Ezúton is hálásan köszönjük Ági igazgatónőnk többéves fáradhatatlan munkáját, az új főigazgatónknak pedig sok erőt, bölcsességet és a Jóisten áldását kívánjuk a rábízott közösség vezetéséhez!

Minden diákunknak, pedagógusunknak és a szülőknek élményekben gazdag, pihentető és áldott nyári szünetet kívánunk!

További képek az eseményről a Képtárban és a Facebook-oldalunkon látható.